Za kradzież roweru odpowie 13-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Nastolatek ukradł jednoślad spod sklepu na ul. Obozowej. Został zatrzymany przez przemyskich kryminalnych. Tłumaczył im, że zabrał rower, bo jego się zepsuł.

Policjanci z przemyskiej komendy przyjęli zgłoszenie dotyczące kradzieży roweru, do której doszło 24 września br., w Przemyślu. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że pozostawił na chwilę przed sklepem na ul. Obozowej swój niezabezpieczony rower. Kiedy wrócił już go nie było. Wartość skradzionego jednośladu właściciel oszacował na kwotę 8 tys. złotych.

Sprawą kradzieży zajęli się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy. W efekcie podjętych działań, funkcjonariusze ustalili sprawcę kradzieży. Okazał się nim 13-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Tłumaczył, że tego dnia, jechał do Przemyśla i zepsuł mu się rower, gdy pod sklepem zauważył niezabezpieczony jednoślad, postanowił wymienić swój z usterką na sprawny.  

Policjanci odzyskali jednoślad, który wrócił do właściciela.

Całość materiałów w sprawie nieletniego została już przekazana do sądu rodzinnego, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Poprzedni artykułZatrzymano pijanego kierowcę. Pasażer był poszukiwany
Następny artykułPodsumowano akcję „Bezpieczny pieszy”. Ujawniono 39 wykroczeń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj