Policjanci zatrzymali 16-latka, który na widok radiowozu zaczął uciekać rowerem, ignorując przy tym wydawane przez funkcjonariuszy sygnały do zatrzymania się. Już chwilę później okazało się, co było przyczyną takiego zachowania rowerzysty. Nastolatek był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 2 promile.

W sobotę, w trakcie patrolowania miejscowości Orły, uwagę policjantów zwrócił rowerzysta. Mimo, że była noc, cyklista poruszał się nieoświetlonym jednośladem. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Młody mężczyna zignorował wydawane przez policjantów sygnały do zatrzymania się i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim, a po chwili było już wiadome, czym było spowodowało takie zachowanie. Policjanci wyczuli od nastolatka alkohol, a wynik badania stanu trzeźwości był jednoznaczny – 16-latek jechał rowerem mając blisko 2 promile w organizmie.

Po wykonaniu niezbędnych czynności, nieletni mieszkaniec powiatu przemyskiego został przekazany pod opiekę opiekuna prawnego.

Niebawem jego sprawa zostanie skierowana do sądu rodzinnego.

Poprzedni artykułWypadek w Bachórcu! Interweniował śmigłowiec, pięć osób rannych
Następny artykułKolejne skradzione samochody zatrzymane na granicy w Medyce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj