W Sierakoścach pod Przemyślem doszło do poważnego wypadku, podczas którego poszkodowany został sześcioletni chłopiec. O wypadku i akcji ratunkowej napisali na Facebooku ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu:

W dniu dzisiejszym po godzinie 8 nasz ZRM R 01 154 Fredropol, w składzie st. rat. med. Paweł Wołczacki, st. rat. med. Andrzej Andrejko, został zadysponowany do dziecka potrąconego przez samochód, w miejscowości Sierakośce.

Ze względu na bliskość do miejsca zdarzenia, nasi ratownicy byli pierwszymi na miejscu wypadku. Stan sześciolatka był ciężki, rozpoznano m.in. poważny uraz głowy. Wskutek tych obrażeń doszło do zatrzymania krążenia, na szczęście szybko podjęta reanimacja odniosła pozytywny skutek. Przybyły na miejsce wypadku śmigłowiec HEMS Ratownik 10 LPR Sanok przetransportował dziecko do szpitala. Według ostatnich informacji stan dziecka jest poważny ale stabilny.

Sezon wakacyjny w pełni, apelujemy do opiekunów, rodziców a także do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na to co robią dzieci.

Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

Poprzedni artykuł33-latek poszukiwany Europejskim Nakazem aresztowania zatrzymany w Przemyślu
Następny artykułQuad wywrócił się i przygniótł dwie osoby [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj