Komendant Miejski Policji w Przemyślu wręczył podziękowania i złożył gratulacje 91-letniej kobiecie, która podczas zdarzenia w jednym z przemyskich banków wyróżniła się niesamowitą odwagą.

Komendant Miejski Policji w Przemyślu nadkom. Janusz Kiszka wręczył 91-letniej kobiecie podziękowania i gratulacje za obywatelską postawę, dzięki której nie doszło do skutecznej kradzieży pieniędzy z przemyskiego banku, a przede wszystkim kobieta przyczyniła się do udaremnienia ucieczki sprawczyni napadu.   

Na spotkaniu obecny był także Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun i Dyrektor Banku PKO Bank Polski S.A. Oddział 1 w Przemyślu Jolanta Lesiak-Pawełek.

Wszyscy uczestnicy spotkania docenili zachowanie mieszkanki Przemyśla. Wielokrotnie w trakcie spotkania padły słowa podziwu i uznania dla jej postawy, zaangażowania oraz natychmiastowej reakcji, co pomogło w ujęciu sprawczyni rozboju. 

Sama bohaterka, która wykazała się niesamowitą odwagą, to bardzo skromna osoba, która stanowczo twierdzi, że nie zrobiła nic nadzwyczajnego, a po prostu chciała pomóc. 

Wierzymy, że takie zachowanie w czasach ciągłego pośpiechu i zobojętnienia będzie wzorem do naśladowania dla nas wszystkich.

Poprzedni artykułBetlejemskie Światło Pokoju przekazane na przejściu granicznym w Medyce [foto]
Następny artykułZaginął 50-latek z Przemyśla. Trwają poszukiwania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj