Przemyscy policjanci przeprowadzili działania pn. „Trzeźwy weekend”. Mundurowi zwracali uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przez kierujących, a w szczególności na ich stan trzeźwości. Podczas działań funkcjonariusze skontrolowali ponad 1198 kierujących. 4 kierowców prowadziło pojazdy, mimo że wcześniej pili alkohol.

9 i 20 marca br., przemyscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy weekend”, które miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości ponad 1100 kierujących. 

Odpowiedzialności nie unikną czterej kierowcy, którzy kierowali po mimo, że wcześniej pili alkohol:

•    29-letni kierowca forda, został zatrzymany przez policjantów do kontroli drogowej w niedzielę po godz. 19, w Ostrowie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał 0,52 promila alkoholu w organizmie.

•    47-letni kierujący bmw, który został zatrzymany do kontroli w poniedziałek rano w Przemyślu miał w organizmie 0,58 promila alkoholu.

•    61-letni kierowca fiata zatrzymany do kontroli drogowej wczoraj, około godz. 8:30 w Kniażycach, miał 0,40 promila alkoholu w organizmie.

•    47-letni kierowca opla, zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów wczoraj w Młodowicach, około godz. 18, w organizmie miał ponad 1,4 promila.

Wszystkim kierujacym funkcjonariusze zatrzymano prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i po użyciu alkoholu odpowiedzą przez sądem.

Poprzedni artykułW Malhowicach odprawiono ponad 3,6 tys. ciężarówek
Następny artykułPendolino nie pojedzie do Przemyśla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj