Przemyscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 26-letniemu mieszkańcowi powiatu jarosławskiego. Mężczyzna jechał z prędkością 109 km/h w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Dodatkowo za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, wchodzący w skład grupy Speed, pracowali wczoraj nie tylko na terenie powiatu przemyskiego. Takie patrole mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze systematycznie patrolują miejsca, gdzie często dochodzi do łamania przepisów, a także na bieżąco weryfikują zgłoszenia dotyczące przekraczania dozwolonej prędkości, zamieszczane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa przez mieszkańców naszego powiatu.

Wczoraj, policjanci z przemyskiej grupy Speed prowadzili działania na terenie powiatu jarosławskiego. Po godz. 18, w Radymnie zatrzymali kierującego pojazdem marki Volkswagen. 26-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 109 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalna prędkość o 59 km/h. 

Za przekroczenie dozwolonej prędkości, 26-latek został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł i 13 punktami karnymi. 

Poprzedni artykułKAS udaremniła zwrot nienależnego podatku VAT na 8 mln złotych
Następny artykułNietrzeźwi rowerzyści zatrzymani przez policję. Rekordzista miał 2,6 promila

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj