Relacja z wydarzenia sportowego w telewizji oczywiście ma swoje uroki, ale nie zastąpi śledzenia wielkiej imprezy na żywo! A taka atrakcja czeka kibiców z Przemyśla i przyjezdnych, którzy będą chcieli zobaczyć przejazd kolarzy biorących udział w 79. Tour de Pologne i ich finisz na mecie III etapu (poniedziałek, 1 sierpnia) na przemyskim Zniesieniu, pod Krzyżem Zawierzenia. Postaramy się Wam pomóc, abyście nie stracili nic z tego widowiska.

Trasa 79 Tour de Pologne ponownie gości w po­łudniowo-wschodniej Polski. Etap III Kraśnik – Prze­myśl jest nazywany tym, który może przyczynić się do rozstrzygnięcia losów całego wyścigu. Wzgórze Znie­sienie, gdzie znajduje się meta jest ciężkie do zdobycia pieszo, a co dopiero rowerem. Etap ten nie bez powo­du nazywany jest przez komentatorów królewskim. Zapewne duża liczba kibiców przyjedzie oglądać zma­gania kolarzy w Przemyślu.

Oto kilka najlepszych miejsc gdzie nie może Was za­braknąć, żeby podziwiać wyścig.

Kolarze wjadą do miasta od strony Buszkowic, począt­kowo trasa przejazdu będzie przebiegać przez ulicę BuszkowickąRogozińskiego, Borelowskiego i Wilsona – tutaj w zależności od tempa kolarze pojawią się między 14:56, a 15:32. Na tym odcinku najciekawszym miejscem do ogląda­nia zmagań wydają się okolice Mostu Siwca oraz wały wzdłuż ulicy Wilsona, skąd doskonale będzie widać peleton przejeżdżający pomiędzy mostem drogowym a kolejowym.

Następnie trasa wyścigu biegnie w lewo w ulicę Ja­giellońska, która charakteryzuje się dużą szerokością. Widok kolarzy jadących ulicami miasta będzie dosko­nałym materiałem dla fotoreporterów.

źr. UM Przemyśla

Poprzedni artykułPrzemyśl pamięta o Powstańcach Warszawy
Następny artykułHiguita zwycięzcą etapu w Przemyślu i nowym liderem 79. Tour de Pologne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj