Google doodle to okazjonalna grafika zastępująca na 24 h oryginalne logo tej największej wyszukiwarki na świecie. Google w ten sposób przypomina o ważnych wydarzeniach, rocznicach… Doodle wyświetla się w każdej przeglądarce na świecie po wpisaniu adresu Google.com

Dzisiaj 11 listopada, a więc Narodowe Święto Niepodległości w Polsce! Google więc jak co roku zmienił swoją grafikę na grafikę przypominającą o tym święcie! Na dzisiejszym doodle w jego centralnym miejscu dumnie powiewa Biało-Czerwona. W tle widnieje mapa Przemyśla.

O fakcie poinformował prezydent Przemyśla Wojciech Bakun:

Tak! To Przemyśl Wczoraj otrzymaliśmy informacje z Google Polska, że centrala Google w USA w ten sposób postanowiła wyróżnić nasze miasto i mieszkańców, za pomoc której udzielaliśmy naszym sąsiadom – dzisiaj walczącym o swoją niepodległość. Gdyby tak głębiej sięgnąć w symbolikę i wydarzenia sprzed 104 lat i wydarzenia z obecnych czasów, nie da się napisać inaczej, jak tylko: Piszemy piękną historię! Tacy jesteśmy jako Polacy i chyba nikt z nas nie rozumie lepiej tego, czym jest walka o Niepodległość!

Poprzedni artykułDwaj wojskowi z Przemyśla awansowani na stopień generalski
Następny artykułWójt z Medyki oskarżony o mobbing. Miał znęcać się nad pracownicą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj