Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, około godziny 10, na drodze pomiędzy Sierakoścami, a Aksmanicami. Kierujący nissanem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Tuż po godzinie 10, do przemyskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze pomiędzy Sierakoścami, a  Aksmanicami. Obecni na miejscu policjanci ustalili, że kierujący 41-letni obywatel Ukrainy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, przejechał przez przydrożny rów i zatrzymał się w polu ornym przewracając się na lewy bok. Na szczęście nikt z podróżujących nie ucierpiał. 

Kierujący pojazdem był trzeźwy, został ukarany mandatem w wysokości 1020 zł. 

Apelujemy o ostrożność! Dziś warunki panujące na drogach sa bardzo trudne. Opady śniegu i śliska nawierzchnia utrudniają jazdę kierowcom. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość i gwałtowne manewry mogą spowodować utratę panowania nad pojazdem, a w konsekwencji doprowadzić do kolizji i wypadków.

Poprzedni artykułBędą nowe inwestycje kolejowe w Przemyślu
Następny artykułTragedia w Przemyślu. Auto wjechało w kobietę na przystanku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj