W czwartek po południu doszło do wypadku komunikacyjnym na drodze krajowej nr. 28, odcinek Przemyśl – Medyka, na pasie ruchu w stronę przejścia granicznego.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 13,  w miejscowości Hurko, na drodze krajowej nr 28. Po wykonanych czynnościach na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący mercedesem, 45-letni obywatel Ukrainy jadąc w kierunku miejscowości Medyka, nie zachował należytej ostrożności i najechał na barierę ochronną w wyniku czego doszło do pęknięcia opony. W konsekwencji kierujący pojazdem stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewy pas ruchu i pojazd  przewrócił się na lewy bok. 

Bezpośrednio po zdarzeniu jedna z pasażerek, 32-letnia obywatelka Ukrainy została przewieziona do szpitala. Okazało się, że nie doznała poważniejszych obrażeń. 

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy. Po wykonanych czynnościach i ustaleniu okoliczności zdarzenia mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1100 zł. 

Na miejscu interweniowali m.in. ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Śledczy ustalili, że kierujący busem nie zachował należytej ostrożności podczas jazdy, doprowadzając do przewrócenia pojazdu na bok.

Busem podróżowało 3 osoby, jedna z obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

Poprzedni artykułTrener Polonii Przemyśl poszukuje asystenta
Następny artykułKierowca busa cofając busem śmiertelnie potrącił 73-latka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj