Wczoraj Komenda Miejska Policji w Przemyślu została powiadomiona o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Duńkowiczki. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, którzy udali się na miejsce ustalili, że kierujący nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Kierujący z urazem głowy trafił do szpitala, gdzie po zaopatrzeniu medycznym został zwolniony. Trzem pasażerom, którzy podróżowali razem z 62–latkiem na szczęście nic się nie stało.

Wczoraj przed godz. 18, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Duńkowiczki doszło do zdarzenia drogowego.
Na miejsce udali się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy ustalili, że kierujący pojazdem marki Renault Laguna, jadąc od strony Jarosławia w kierunku Przemyśla w miejscowości Duńkowiczki nie dostosował prędkości do warunków ruchu i stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo, a następnie dachował.

62-letni kierujący pojazdem, obywatel Armenii z raną głowy został zabrany przez załogę pogotowia ratunkowego do przemyskiego szpitala. Po zaopatrzeniu medycznym mężczyzna został zwolniony.

Pojazdem podróżowało jeszcze trzech pasażerów, którzy nie ucierpieli w zdarzeniu.

Jak ustalili mundurowi kierujący pojazdem był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

Poprzedni artykułBędą kolejne edycje Festiwalu Łączy nas Historia
Następny artykułWyjątkowe wydarzenie w Forcie Werner w Żurawicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj