Aplikację Google Maps zna niemal każdy. Samochód Google przemierza niemal każdy zakątek świata, by wykonywać mapy i widok ulic. Kamery Google rejestrują różne zdarzenia, często takie, które są dość kontrowersyjne i dziwne, z perspektywy internauty.

Podczas rejestrowania widoku ulic Przemyśla, kamera Google w czerwcu 2021 roku zarejestrowała kibica Polonii Przemyśl, który na ulicy Rynek, czyli terenie kibicowsko należącym do kibiców Polonii, zabiera koszulkę innemu mężczyźnie.

Nie wiadomo dokładnie jakiego klubu to kibic. Na Google Street View widzimy umięśnionego fana Polonii, w koszulce z herbem klubu, obok drugiego zdejmującego koszulkę w biało-czerwone pasy.

Znając klubu piłkarskie, można domniemywać, że to kibic Resovii Rzeszów lub Cracovii, bo to właśnie te kluby mają barwy biało-czerwone i kibice tychże klubów eksponują barwy na swoich koszulkach.

W sieci internauci podają, że to prawdopodobnie fan Resovii lub Cracovii zostaje pozbawiony koszulki, bo kibice Polonii, zwani Przemyskim Bractwem, nie mają dobrych relacji z fanami Reski czy Cracovii.

Przemyśl w pełnej okazałości. Przemyśl to stan umysłu- podają w komentarzach Internauci, którzy wytykają chuligańskie zachowanie.

Poprzedni artykułOddano do użytku zmodernizowane oddziały szpitala
Następny artykułUdało się zebrać 9 mln zł dla Frania Karasia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj