Wczoraj kibice zorganizowali w Przemyślu akcje patrolowe, mające na celu odprowadzenie do punktu recepcyjnego obcokrajowców, którzy stwarzali niebezpieczeństwo w mieście.

Kibice tak opisali swoje działania w sieci:

Działania grup kibicowskich polegały na:
▪ legitymowaniu oraz odprowadzeniu osób bez dokumentów siedzących w parkach, kamienicach, podwórkach, w blokach, na schodach przed klatkami na dworzec skąd pociągiem opuszczali miasto.

Do działań zaangażowali się przedstawiciele:
Polonii Przemyśl, 
Czuwaju, Przemyśl,
JKS-u Jarosław,
Łady Biłgoraj,
Karpat Krosno.

Do sieci trafiły nagrania, na których widać jak grupy kibiców organizują społeczne patrole w Przemyślu. Akcja ma na celu ochronę miasta przed agresywnymi uchodźcami z krajów Bliskiego Wschodu.

W Medyce potwierdzono atak z nożem w ręku przez obcokrajowca na właściciela sklepu.

W Przemyślu mieszkańcy informują w mediach społecznościowych, że grupy uchodźców o śniadym i ciemnym kolorze skóry zaczepiają kobiety, nastolatki i są roszczeniowi wobec wolontariuszy na Dworcu PKP i pobliskich sklepach.

Na filmach udostępnianych przez kibiców widać, że połączyli oni swoje siły- Polonia Przemyśl, Czuwaj Przemyśl i JKS Jarosław oraz kibice z Rzeszowa.

Tak opisują w sieci swoje działania patrolowe:

Połączone siły z Przemyśla, Jarosławia i Rzeszowa dbają o porządek w Przemyślu, który stał się przysiółkiem nie tylko dla uciekających przed wojną Ukraińców ale i Panów nieznanego podchodzenia, których z każdym dniem i godziną jest coraz więcej…

Poprzedni artykułOdgryzł palec ratownikowi medycznemu! Szuka go policja [drastyczne zdjęcia]
Następny artykułUchodźcy obywatele krajów trzecich wywożeni poza Przemyśl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj