Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w minionych dniach odzyskali dwa utracone pojazdy. Motocykl oraz samochód osobowy były poszukiwane w międzynarodowych bazach poszukiwawczych. Szacunkowa wartość odzyskanych przedmiotów to 88 tys. złotych.

W niedzielę (10 lipca) na przejściu granicznym w Korczowej zatrzymano skodę superb rok prod. 2017. Podczas odprawy granicznej na wyjazd z Polski funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, że auto kierowane przez 53-letnią obywatelkę Ukrainy, zostało utracone  w kwietniu 2020 roku w Czechach. Samochód o wartości 75 tys. złotych został przekazany funkcjonariuszom Policji z Radymna.

Z kolei wczoraj (11 lipca) funkcjonariusze SG z placówki w Medyce odzyskali utracony motocykl. Yamahę YZF-R6 o szacunkowej wartości 13 tys. złotych usiłował wywieźć przez przejście graniczne 33-letni obywatel Ukrainy. W czasie kontroli mundurowi ustalili, że motocykl w związku z kradzieżą jest w zainteresowaniu włoskich służb. Dalszą sprawę prowadzą policjanci z Medyki.

Poprzedni artykułPrzemyśl odznaczony przez prezydenta Zelenskiego
Następny artykułJest decyzja wójta gm. Stubno ws. przebudowy drogi Radymno-Medyka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj