Agnieszka i Jarek z Piątkowej k. Dubiecka mają troje dzieci- Sabinę 6 lat, Martynę 5 lat i rocznego Kubę. Rok temu w lipcu, Jarek, będący głową rodziny, doznał poważnego wypadku. Głowa i jedyny żywiciel rodziny ucierpiał w wypadku samochodowym. Jak opisuje jego żona: Diagnoza: uraz rdzenia kręgowego oraz niedowład czterokończynowy = reszta życia w łóżku lub na wózku.

Rodzina mieszka w starym drewnianym domu u matki Jarka. Pięć osób w jednym pokoju, z niepełnosprawnym Jarkiem poruszającym się na wózku inwalidzkim. Nie mają łazienki, ciepłej wody, ani kuchni. Kuchenka stoi w korytarzu.

Agnieszka, żona i matka, założyła w sieci zbiórkę na „Nowe życie”- by podjąć rehabilitację męża i być może w przyszłości kupić dom lub mieszkanie.

Strach i niepewność o życie mojego kochanego męża Jarka. W tym momencie nie czuję nic innego… Takie emocje towarzyszą mi od „tego” dnia – 3 lipca 2021 roku do dzisiaj. Teraz muszę zrobić wszystko, by wyrwać mojego ukochanego z sideł bólu i cierpienia oraz zapewnić nam byt w godnych warunkach. Czy się uda? Bez Twojej pomocy na pewno nie dam rady… – opisuje zbiórkę Agnieszka.

Mieszkamy w jednym pokoju u teściowej, nie mamy bieżącej wody ani łazienki, a „kuchnia” jest na korytarzu. Sama zajmuję się mężem, a w warunkach jakie mamy jest naprawdę bardzo ciężko.

Zwracam się do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc i wsparcie finansowe, na rehabilitację mojego Jarka. Marzy nam się zakup domu lub mieszkania, dostosowanego do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Poprzedni artykuł16-latek miał w szkole słoik z marihuaną. Odpowie przed sądem
Następny artykułWzmożone patrole policji w regionie. Akcja Wielkanoc 2022

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj