Przemyscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój, do jakiego doszło na ul. Barskiej w Przemyślu. Sprawcy, przytrzymując pokrzywdzonego i uniemożliwiając mu wyjście z samochodu zabrali siłą saszetkę z zawartością m.in. pieniędzy. Podejrzanym przedstawiono zarzut rozboju i zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Do zdarzenia doszło  8 kwietnia br. w Przemyślu, a pokrzywdzonym był mężczyzna, który dostarczał klientom zamówioną pizzę. Napastnicy zaatakowali siedzącego w samochodzie pracownika pizzerii i używając przemocy zabrali mu saszetkę z zawartością m.in. pieniędzy ,powodując łączne straty o wartości około 500 zł.  

Policjanci z przemyskiej komendy zatrzymali 20-letnich mieszkańców powiatu przemyskiego, którym przedstawiono zarzut rozboju. Jeden z mężczyzn przyznał się do popełnienia przestępstwa, drugi nie i odmówił składania wyjaśnień. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, zakazu opuszczania kraju, zakazu kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego oraz wzajemnego kontaktowania się. 

Za przestępstwo rozboju mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułŚmierć cudzoziemca w ośrodku w Przemyślu? Co się stało?
Następny artykułFranio Karaś w swoje urodziny otrzymał lek na SMA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj