Nagle zmarł ks. Robert Siuzdak proboszcz przemyskiej parafii św. Jana z Dukli. O śmierci duchownego poinformował na Facebooku Dariusz Lasek z grupy Męskiego Różańca w Przemyślu.

Pomimo wielu problemów, z jakimi przyszło mu się zmagać w swoim życiu (w ostatnim czasie w potężnym natężeniu), starał się iść do przodu i jak potrafił, służył ludziom. Na stan mojej wiedzy, okoliczności jego śmierci nie do końca są jasne, obecnie są wyjaśniane. Dlatego potrzebuje On teraz naszej modlitwy i gorąco proszę o tę modlitwę, choćby jedno „Zdrowaś Maryjo” lub akt strzelisty za śp. ks. Roberta, o pokój jego duszy, o Niebo dla Niego.

Księdza Roberta będę pamiętał, jako tego, który z wielką przychylnością traktował dzieło Męskiego Różańca, m.in. dbając o to, by informacja o tym dziele zawsze docierała do parafian, jak również zapraszając mężczyzn z naszej społeczności do swojej parafii, aby dzielili się swoim świadectwem wiary…- napisał.

Ks Robert Siuzdak, proboszcz parafii pw. św. Jana z Dukli w Przemyślu zmarł nagle wczoraj na plebanii. Swoją funkcję pełnił od sierpnia 2020 roku. Miał 48 lat.

Poprzedni artykułOdnaleziono zaginionego 35-latka
Następny artykułPijany rowerzysta i młoda kobieta za kółkiem. Oboje odpowiedzą za łamanie prawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj