Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 34-letni kierowca audi, który uszkodził metalowy kontener oraz skrzynkę elektryczną. O zdarzeniu policję poinformował świadek. Podczas interwencji mężczyzna znieważył policjantów. Został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 12.30 w Żurawicy. Jak wynikało ze zgłoszenia kierujący audi wjechał w metalowy kontener na odzież używaną oraz skrzynkę elektryczną, które znajdowały się przy jednym ze sklepów w Żurawicy. Samochód zawiesił się nad rowem co uniemożliwiało mężczyźnie dalsze kontynuowanie podróży samochodem, dlatego odszedł pieszo. 

Na miejsce pojechali policjanci z Komisariatu w Żurawicy, którzy ujawnili i zatrzymali mężczyznę. Badanie urządzeniem wykazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Podczas interwencji 34-latek był agresywny, używał słów wulgarnych i znieważył policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do ich popełnienia. Odpowie za kierowania w stanie nietrzeźwości, znieważenie funkcjonariuszy oraz za spowodowanie kolizji. Policjanci zatrzymali również jego prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

Pamiętajmy:
Każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Reagujmy, gdy widzimy, że za kierownicę wsiada osoba znajdująca się pod wpływem alkoholu czy narkotyków, nie pozostawajmy obojętni również wtedy, gdy na jezdni zatacza się pieszy. Taką sytuację należy zgłaszać bezpośrednio policji lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Poprzedni artykułRośnie nowy most kolejowy w Przemyślu
Następny artykułStracił panowanie, uderzył w bariery i dachował [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj