Świadkowie udaremnili jazdę pijanemu kierowcy chevroleta, który miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz mężczyźnie grożą poważne konsekwencje prawne.

Wczoraj dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu otrzymał zgłoszenie, że na ul. Ofiar Katynia zatrzymano kierującego samochodem, którego sposób jazdy wzbudzał podejrzenie. Świadkowie jechali za kierowcą chevroleta, który skręcił w lewo i uderzył w zaparkowany pojazd. Mężczyzna zaczął cofać samochodem, usiłując odjechać z miejsca. W tym czasie o zdarzeniu został poinformowany dyżurny przemyskiej Policji, który skierował na miejsce patrol.

Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego ustalili, że zatrzymany 63-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego jest pijany. Miał około 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, teraz usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Postawa świadków zasługuje na pochwałę oraz słowa uznania. Dziękujemy za to, że nie pozostaliście obojętni i zareagowaliście, co w konsekwencji mogło uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie!

Poprzedni artykułW Medyce zatrzymano handlarza ludźmi
Następny artykułRusza Wielki Odpust Kalwaryjski. Będą utrudnienia w ruchu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj