Niewielu z nas ma zaszczyt​ doczekać setnych urodzin, a co dopiero 102 rocznicy urodzin. Taki wiek ukończyła właśnie Pani​ Stanisława Nowak z Dubiecka, która od niedawna przebywa w​ Domu Pogodnej​ Starości im Św. Brata Alberta w Dynowie.- przekazało Miasto i Gmina Dubiecko.

Z tej wyjątkowej okazji na zaproszenie ​ i w towarzystwie kierownictwa tejże placówki Panią Stanisławę odwiedzili przedstawiciele władz samorządowych: Burmistrz​ Miasta Dynowa Pan Zygmunt Frańczak oraz Burmistrz Miasta i Gminy Dubiecko Pan Jacek​ Grzegorzak. ​ Nie obyło się bez urodzinowego torta, dmuchania świec, kwiatów i gratulacji. Pani Stanisława to osoba niezwykle ciepła i skromna. Wśród pracowników ośrodka cieszy się ogromną sympatią.​ Jej życie jest skarbnicą cennych wspomnień i doświadczeń, o których Jubilatka chętnie opowiada. Pomimo​ swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą.

Raz​ jeszcze​ serdecznie gratulujemy Pani Stanisławie tak pięknego jubileuszu, a na kolejne lata życzymy wszelkiej pomyślności, życzliwości oraz kolejnych jubileuszy w dobrym zdrowiu.

Poprzedni artykułCzy e-recepta online jest darmowa? Jak ją zrealizować? Jak uzyskać e-recepte online taniej?
Następny artykułRolnicy protestują w Medyce przeciw importowi zboża z Ukrainy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj