43-letni kierowca bmw zlekceważył przepisy prawa o ruchu drogowym i przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 51 km/h. Poniósł za to konsekwencje. Został zatrzymany w miejscu wskazanym przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Przemyślu na Alei Wolności. Policjanci z wydziału ruchu drogowego obserwowali miejsce wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako punkt, gdzie dochodzi do przekraczania prędkości przez kierujących. Wskazane miejsce potwierdziło spostrzeżenia mieszkańców.

Realizując wytyczne wynikające z założeń Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa mundurowi zatrzymali kierującego pojazdem marki Bmw. Pomiar prędkości wskazał, że w obszarze, gdzie obowiązuje 50 km/h, bmw jechało z prędkością 103 km/h. Mieszkaniec Puław musiał rozstać się ze swoimi uprawnieniami do kierowania pojazdami. Został też ukarany wysokim mandatem i 10 punktami karnymi.

Przypominamy, że Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa służy społeczeństwu do przekazywania informacji Policji na temat różnego rodzaju zagrożeń. Każde zgłoszenie naniesione na mapę jest sprawdzane i weryfikowane przez policjantów.

Poprzedni artykułWichury w regionie. Wiatr zerwał dach z budynku gospodarczego [foto]
Następny artykułW piątek utrudnienia w ruchu na ul. 29 Listopada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj