Przemyscy policjanci zatrzymali 26-letnią mieszkankę Przemyśla, która osobową skodą, rozwoziła pizzę będąc w stanie po spożyciu alkoholu. Kobieta straciła prawo jazdy i teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Może jej grozić kara aresztu, grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdu.

Wczoraj po godz. 13, dyżurny z Przemyśla otrzymał zgłoszenie, że po mieście jeździ kobieta i rozwozi pizzę, będąc pod wpływem alkoholu. W rejon Starego Miasta zostały skierowane patrole z przemyskiej drogówki. Przy ulicy Słowackiego, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli opisaną skodę. Przypuszczenia zgłaszajacego okazały sie słuszne, kierująca faktycznie była pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało, że w jej organizmie jest blisko pół promila.

Kobieta straciła prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi jej kara aresztu, grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdu na okres od 6 miesięcy do 3 lat.

Policjanci apelują o zachowanie zdrowego rozsądku i o rozwagę na drodze. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników drogi. Pamiętajmy, że jadąc pod wpływem alkoholu zagrażamy swojemu bezpieczeństwu oraz pasażerów, a także bezpieczeństwu innych uczestników ruchu drogowego.

Poprzedni artykułPrezydent Duda w Przemyślu. Mówił o wsparciu dla sąsiadów
Następny artykułRusza festiwal „Łączy nas historia” [program]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj