Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie 26-latka. Wszyscy usłyszeli już zarzuty pobicia. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Przemyślu, sąd zdecydował, że trzech z nich najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

26 kwietnia  br., policjanci z przemyskiej komendy przyjęli zawiadomienie w sprawie pobicia 26-letniego mieszkańca Przemyśla. Jak ustalili policjanci, czterech mężczyzn zaatakowało 26-latka, zadając pokrzywdzonemu ciosy po całym ciele, a następnie uciekli z miejsca zdarzenia. 

W sprawie został zabezpieczony monitoring, policjanci przesłuchiwali świadków, wykonano szereg czynności mogących przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia i zatrzymania sprawców.

W wyniku podjętych działań, policjanci zatrzymali czterech mieszkańców Przemyśla w wieku od 17 do 22 lat.

Wszyscy czterej mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Trzem sprawcom przedstawiono zarzut udziału w pobiciu z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Decyzją sądu zostali oni tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy. Czwarty z zatrzymanych usłyszał zarzut za udział w pobiciu i został objęty policyjnym dozorem.

Poprzedni artykułKoło widokowe zniknęło z Przemyśla szybciej niż zakładano
Następny artykułWypadek autokaru k. Kalwarii Pacławskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj