W wyniku współdziałania funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z Podkarpackim Urzędem Celno-Skarbowym w Przemyślu zatrzymano ponad 2 tys. podrobionych markowych towarów o łącznej wartości ponad 68 tys. zł.

18 lutego podczas kontroli na przemyskim bazarze funkcjonariusze SG z Medyki wspólnie z Podkarpackim Urzędem Celno-Skarbowym w Przemyślu ujawnili podróbki odzieży, obuwia i kosmetyków opatrzone zastrzeżonymi znakami towarowymi renomowanych marek. Nielegalnymi towarami handlowały trzy obywatelki Ukrainy. Funkcjonariusze na stoiskach prowadzonych przez cudzoziemki zabezpieczyli ponad 800 sztuk podróbek luksusowych towarów. Przeprowadzona kontrola wykazała prowadzenie działalności gospodarczej niegodnie z przepisami. Cudzoziemki ukarano mandatami karnymi. Podróbki zostały zajęte przez funkcjonariuszy celno–skarbowych, którzy wszczęli wobec kobiet postępowania karno-skarbowe.

W trakcie kontroli na bazarze ujawniono również podrobione towary, do których nikt się nie przyznał w ilości ponad 1200 sztuk. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 2 tys. podrobionych markowych wyrobów o wartości przekraczającej 68 tys. zł.

Poprzedni artykułZaginął mieszkaniec Przemyśla. Rodzina prosi o pomoc
Następny artykułKoniec poszukiwań zaginionego 54-latka. Znaleziono ciało

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj