Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch pożarów, do których doszło w Ujkowicach oraz w Przemyślu. W pierwszym przypadku płonęła kuchnia domu jednorodzinnego w Ujkowicach, a w drugim płonęło mieszkanie w kamienicy przy ul. Smolki w Przemyślu. Niestety podczas tych zdarzeń śmierć poniosła 83-letnia kobieta.

Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek  (7 stycznia br.) tuż po godz. 9 w Ujkowicach. Dyżurny przemyskiej policji, natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, skierował na miejsce policyjny patrol. Funkcjonariusze zastali zastępy straży pożarnej, które prowadziły akcje gaśniczą. W wyniku pożaru, spłonęła kuchnia domu jednorodzinnego.

Niestety w tym zdarzeniu śmierć poniosła 83-letnia kobieta.

O drugim pożarze, tym razem na ul. Smolki w Przemyślu, dyżurny otrzymał zgłoszenie dzisiaj po godz. 6.30. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że do pożaru doszło w jednym z mieszkań w kamienicy. Prawdopodobnie pożar powstał wskutek zapalenia się kominka olejowego. Ze względu na duże zadymienie ewakuowano 15 osób. Na chwilę obecną większość mieszkańców kamienicy powróciła do swoich mieszkań. W tym przypadku na szczęście nikt nie ucierpiał.

Policjanci wykonali oględziny miejsc pożarów oraz dokumentację fotograficzną. Ich analiza pozwoli wyjaśnić okoliczności tych zdarzeń.

Poprzedni artykułUratowali z płonącego domu 72-letniego mężczyznę
Następny artykułKanalizacja to nie kosz na śmieci. W Nienadowej znów awaria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj