Za dwukrotne uszkodzenie audi odpowie 35-letni mieszkaniec Przemyśla. Sprawca poprzecinał opony oraz zarysował karoserię pojazdu. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę blisko 6 tys. złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W kwietniu br. policjanci z przemyskiej komendy przyjęli zawiadomienie dotyczące zniszczenia samochodu. Jak wynikało z jego treści nieznany wówczas sprawa porysował karoserię i poprzebijał opony samochodu. Po kilku dniach pokrzywdzony zgłosił, że doszło do kolejnego uszkodzenia tego samego pojazdu. Sprawca ponownie dokonał zniszczenia opon. Łączne straty jakie poniósł zgłaszający to 5800 zł.

Przemyscy funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że sprawcą zniszczenia mienia  jest 35-letni mieszkaniec Przemyśla. Mężczyzna  usłyszał już zarzuty dotyczące zniszczenia samochodu przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułUciekał przed policją, śmiertelnie potrącił rowerzystę
Następny artykułAntoni Bobko z Przemyśla odznaczony przez Prezydenta RP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj