Przemyscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu prowadzą postępowanie w sprawie pobicia 28-letniego mieszkańca Przemyśla. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Policjanci z przemyskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu, prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny. Do zdarzenia doszło 25 czerwca 2022 roku około godz.19 na ul. Sanockiej przy wejściu na kładkę w Przemyślu.

W trakcie prowadzonego postępowania funkcjonariusze przeanalizowali zabezpieczony monitoring i ustalili, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu przy ul. Bohaterów Getta 1.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 47 823 33 10 (dyżurny komendy), 47 823 34 66 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Informację można przekazać także mailowo pisząc na adres: kmp.przemysl@rz.policja.gov.pl

Poprzedni artykułPotomek przemyślanina z Nagrodą Nobla z ekonomii
Następny artykuł„Bezpieczne skrzyżowanie”- policjanci sprawdzali bezpieczeństwo na drogach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj