Malowanie twarzy, tatuaże, balony, bańki mydlane – spotkanie z policyjnym misiem oraz maskotką Skye, to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały wczoraj na dzieci w punkcie buforowym przy „Tesco” w Przemyślu. Animatorki Mini Brain Academy, policjanci z Przemyśla i Rzeszowa, a także wolontariuszki z przedszkola nr 2 w Przemyślu, spotkali się z dziećmi z Ukrainy, by znów mogły poczuć radość i chodź na chwilę wrócił uśmiech na ich twarze.

Wczoraj, animatorki Mini Brain Academy, policjanci z Przemyśla i Rzeszowa, a także wolontariuszki z przedszkola nr 2 w Przemyślu, spotkali się z dziećmi z Ukrainy w punkcie buforowym przy „Tesco” w Przemyślu.
Dzieci cieszyły się z odwiedzin maskotki Skye oraz policyjnego misia i chętnie się przytulały do pluszaków, które zachęcały ich do wspólnej zabawy. Animatorki i wolontariuszki zatroszczyły się, aby każde dziecko choć na chwilę przeniosło się w kolorowy świat – malowały im twarze, robiły kolorowe tatuaże, plotły kolorowe warkoczyki jak również wręczały baloniki w kształcie kwiatków, kotka lub pieska.

Do wspólnej zabawy przyłączyły się także mamy dzieci, jak również wolontariusze, którzy swą pomoc oferują w punkcie. Rozdawane były słodkości oraz kolorowe odblaski.

Najwięcej uśmiechów na twarzach dzieci i ich mam wywołał „deszcz” baniek mydlanych, w których odbijały się wszystkie kolory tęczy. Zarówno u dzieci, jak i dorosłych, próby łapania baniek, wywoływały szczery śmiech.

Poprzedni artykułStraciła przytomność i dostała ataku padaczki. Policja uratowała jej życie
Następny artykułTragedia w Iskani. Nie żyje mężczyzna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj