Policjanci ruchu drogowego opolskiej i nyskiej drogówki, którzy pełnią służbę w rejonie przygranicznym na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, uratowali życie 58-letniej obywatelki Ukrainy. Kobieta straciła przytomność w środku nocy na parkingu przed Halą Kijowską. Okazało się, że dostała silnego ataku padaczki. Dzięki szybkiemu i profesjonalnemu działaniu stróżów prawa, kobiecie zostały przywrócone czynności życiowe. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala.

Profesjonalizm i szybkość działania policjantów ruchu drogowego opolskiej i nyskiej drogówki – sierż.szt. Wojciecha Stypińskiego i st.sierż. Macieja Miszkiewicza, pozwoliły na uratowanie życia 58-letniej obywatelki Ukrainy, która dostała ataku padaczki.  

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 2.30 w nocy. Mundurowi, w trakcie wykonywania czynności na posterunku blokadowym w rejonie Hali Kijowskiej, na pobliskim parkingu, zauważyli kobietę, która upadła uderzając głową w kostkę brukową. Policjanci natychmiast zareagowali. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, kobieta nie oddychała i miała silne drgawki. Funkcjonariusze przystąpili do ratowania życia kobiety, przywracając jej czynności życiowe. Ustabilizowali ją w pozycji bezpiecznej i monitorowali jej funkcje życiowe do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

Kobieta trafiła do szpitala, gdzie otrzymała fachową pomoc, a jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Poprzedni artykułOstrzelano poligon wojskowy w Jaworowie 20 km od Korczowej [foto]
Następny artykułSkye i policyjny miś odwiedzili dzieci w mini przedszkolu [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj