W miniony weekend Dubiecko obchodziło Dni Miasta i Gminy. W pierwszy dzień w Słonnem nad Sanem odbyły się zawody wędkarskie o puchar burmistrza. Wieczorem na scenie show dał Norbi.

W niedzielę odbyły się główne wydarzenia imprezy. O 15.00 imprezę otworzył uroczyście burmistrz Jacek Grzegorzak.

Najpierw na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne, wokalne i artystyczne skupione w jednostkach kultury i oświaty na terenie gminy. I tak widzowie podziwiać mogli występy:

Orkiestry Dętej z Dubiecka, Szkoły Tańca CHILAUT, grupy tanecznej z GOK Dubiecko, Prywatnego Tęczowego Przedszkola z Dubiecka, Klubu Sportowego AKROBATYA z Bachórca, Klubu Sportowego FALA z Bachórca, Dziecięcego Zespołu Ludowego STOKROTKI oraz Zespołu Pieśni i Tańca SANOWIACY z Przedmieścia Dubieckiego. W/w występy poprzedziły wieczorne gwiazdy i widowiska pokazu STRONGMAN, pokazu akrobatyki powietrznej.

Sporym zainteresowaniem cieszyły się wspomniane akrobacje oraz zawody strongman dla panów i pań oraz dzieci.

Tuż po nich na scenie zachwycił zespół Łzy, który wykonał dla przyjezdnych do Dubiecka zarówno stare przeboje jak „Narcyz”, „Agnieszka”, jak i nowe.

Po koncercie głównej gwiazdy na scenie zobaczyć można było też koncert zespołu TEX i zespołu SKYNOWA, a do późnych godzin nocnych dubiecczanie bawili się w rytm hitów puszczanych przez DJ Witolda Ślimaka.

Zobaczcie zdjęcia i video!

A tak wyglądał koncert zespołu Łzy:

Poprzedni artykułPielgrzymi z Przemyśla ruszyli w drogę na Jasną Górę [foto, video]
Następny artykułŚwięto Fajki w czeskim duchu w Przemyślu [foto, video]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj