Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że dziś w Iskani w gm. Dubiecko doszło do tragicznego zdarzenia. W czasie prac leśnych ciągnik przygniótł kierowcę. Mężczyzna niestety zginął. Jak poinformowali nas czytelnicy, do zdarzenia miało dojść ok. 14:00. Na miejscu zdarzenia widziano karetkę pogotowia ratunkowego.

Policja na razie nie skomentowała wypadku. Zapytaliśmy o potwierdzenie wypadku, jednak do tej pory nasza redakcja nie otrzymała odpowiedzi.

Czekamy na oficjalne informacje ze strony służb.

To nie pierwszy tego typu wypadek w tej miejscowości. W kwietniu 2019 roku doszło do podobnej tragedii.

Mężczyzna wyjechał swoim ciągnikiem rolniczym marki Ursus na działkę. Po kilku godzinach rodzina zaniepokoiła się, że 59-latek nie wraca i zaczęli go szukać. Okazało się, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, ciągnik przygniótł mężczyznę .
Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań.


Policjanci apelują o ostrożność i zdrowy rozsadek. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może kosztować utratę zdrowia, a nawet i życia. Dlatego też podczas wykonywania prac polowych nie powinien nam towarzyszyć alkohol, gdyż wtedy stwarzamy zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych osób. Nie powinniśmy również przeciążać przyczepek przewożonym ładunkiem. Jazda niesprawnym pojazdem również może zakończyć się tragicznie.

https://dziejesienapodkarpaciu.pl/iskan-dubiecko-tragedia-przy-pracy-ciagnik-przygniotl-mezczyzne/

Poprzedni artykułSkye i policyjny miś odwiedzili dzieci w mini przedszkolu [foto]
Następny artykułTragedia w lesie. Ciągnik przygniótł mężczyznę [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj