Wysokie grzywny i odwoływanie się do rozsądku na drodze najwidoczniej nie przekonały dwóch nietrzeźwych rowerzystów zatrzymanych wczoraj na terenie powiatu przemyskiego. Obaj rowerzyści zostali ukarani mandatami w kwocie 2500 zł.

Wczoraj, kilka minut po godzinie 9 policjanci z przemyskiej drogówki w miejscowości Medyka zatrzymali do kontroli rowerzystę. Podczas legitymowania mundurowi wyczuli od 38-letniego mężczyzny alkohol. Okazało się, że mieszkaniec gminy Medyka miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Kilka minut później, w Nakle mundurowi zatrzymali 47-letniego mieszkańca gminy Stubno. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna także znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie urządzeniem pomiarowym wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu.

Obaj mężczyźni zgodnie z nowym taryfikatorem mandatów zostali ukarani mandatami w kwocie po 2500 złotych.

Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o to, aby nie kierowali jakimikolwiek pojazdami po spożyciu choćby najmniejszej ilości alkoholu!!! Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i zachowanie ostrożności na drodze!!!

Poprzedni artykułUtrudnienia na przejazdach kolejowych przy ul. Mickiewicza i Obozowej
Następny artykułGroźny wypadek na ul. Mickiewicza. 60-letnia kierująca dachowała [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj