Przemyscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do jakich doszło wczoraj, na ul. Sportowej w Przemyślu. W pierwszym zdarzeniu ucierpiał pieszy. Na szczęście nie odniósł on poważnych obrażeń. W drugim kierujący busem, który w trakcie jazdy prawdopodobnie zasłabł za kierownicą i uderzył w stojącą na poboczu taksówkę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godz.11, na ulicy Sportowej w Przemyślu. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca fordem, 87-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, potrącił pieszego znajdującego się na przejściu dla pieszych. Pieszy nie ucierpiał w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy byli trzeźwi. Funkcjonariusze sporządzili dokumentację, która pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

Do kolejnego zdarzenia doszło tuż przed godz. 14, w Przemyślu na ulicy Sportowej. Jak ustalili policjanci, kierujący busem, 50-letni mieszkaniec Przemyśla, w trakcie jazdy prawdopodobnie zasłabł za kierownicą pojazdu, którym przewoził osoby, stracił panowanie nad pojazdem w konsekwencji czego uderzył w stojącą na postoju taksówkę. Po udzielonej pomocy i przywróceniu mężczyznie czynności życiowych, trafił on do szpitala. 

Pasażerowie busa, oraz kierowcy taksówki nie odnieśli żadnych obrażeń. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu. 

Poprzedni artykułPendolino nie pojedzie do Przemyśla
Następny artykułUkradł telefon, pieniądze i obrączkę w hotelowym pokoju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj