Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na ul. 3 Maja w Przemyślu. W wyniku zderzenie samochodu marki Alfa Romeo z latarnią, ranny został jeden z pasażerów, który trafił do szpitala. Dwie osoby zostały zatrzymane. Trwa ustalanie przyczyn tego zdarzenia.

Wczoraj około godz. 19:30 na ul. 3 Maja w Przemyślu doszło do zdarzenia drogowego. Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd marki Alfa Romeo uderzył w przydrożną latarnię i w jego wnętrzu znajduje się osoba zakleszczona. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń, pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że osoba która kierowała alfą w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze straciła panowanie nad  pojazdem, uderzyła w ogrodzenie prywatnej posesji, a następnie uderzyła w latarnię.

W tym zdarzeniu ucierpiał 26-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, którego z zakleszczonego pojazdu wydobyli strażacy, a następnie został przewieziony karetką do szpitala.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistycznym, która zabezpieczyła ślady i dowody.

Do sprawy zatrzymano dwie osoby, 20-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu jarosławskiego oraz 29-letnią kobietę. Od wszystkich uczestników zdarzenia pobrano krew do badań.

Obecnie policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku, a także kto kierował samochodem i ilu było pasażerów.

Poprzedni artykułPrezydent Duda w Przemyślu: roszę moich Rodaków, aby wspierali naszych gości i obrońców Ukrainy
Następny artykułBędzie dodatkowy pociąg z Kijowa do Przemyśla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj