Tuż przed północą z soboty na niedzielę w miejscowości Darowice w gm. Fredropol doszło do groźnego wypadku komunikacyjnego. Ratownicy medyczni z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu opisali w mediach społecznościowych zdarzenie:

Ostatniej nocy, z soboty na niedzielę, tuż przed sama północą, w miejscowości Darowice pow. przemyski gm. Fredropol, doszło do niebezpiecznego wypadku komunikacyjnego.

Dyspozytornia medyczna DM 09 Rzeszów niezwłocznie zadysponowała w miejsce zdarzenia odpowiednie służby ratunkowe, w tym dwa nasze Zespoły Ratownictwa Medycznego R 01146 oraz R 01127.

Po przybyciu w miejsce wezwania okazało się, że samochód w którym podróżowało trzy młode kobiety, wskutek nadmiernej prędkości, wypadł z łuku drogi, ściął dwa młode drzewa , dachował i zatrzymał się w bagnistym rowie.

Na całe szczęście wszystkie znajdujące się w nim osoby zdołały samodzielnie opuścić pojazd.

Piszemy na szczęście, bowiem auto wskutek zderzenia stanęło w płomieniach i doszczętnie spłonęło. Strach i groza pomyśleć co by się stało gdyby wskutek np. deformacji nadwozia, opuszczenie zaklinowanego pojazdu nie było możliwe !

Wszystkie trzy młode kobiety trafiły do Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu, w tym najmłodsza 17- letnia na oddział chir. dziecięcej.

Poprzedni artykułJechał rowerem mając ponad promil
Następny artykułTrzeźwy weekend na drogach powiatu- podano dane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj