Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj, w miejscowości Lipa. Czterokołowiec lekki wjechał do rowu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, świadek zastał w pojeździe 76-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego, który siedział ranny na fotelu kierowcy. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, który przetransportował mężczyznę do szpitala w Przemyślu.

Wczoraj, około godz. 18.30, do przemyskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu, do jakiego doszło w miejscowości Lipa. Na miejscu policjanci zastali pojazd, który znajdował się w rowie. Z relacji świadka wynikało, że kiedy kierujący zauważył siedzącego na miejscu kierowcy, rannego mężczyznę, powiadomił służby. 76-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Na podstawie zebranych materiałów policjanci ustalają, w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia. Od mężczyzny została pobrana krew na badania na zawartość alkoholu. Okazało się, że mężczyzna znajdujący się w pojeździe posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Poprzedni artykułBł. Stefan kardynał Wyszyński patronem szkoły w Buszkowicach
Następny artykułKompletnie pijany kierował samochodem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj