Policjanci zatrzymali 66-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego, który podczas kłótni zranił nożem 46-letnią kobietę. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań, został przesłuchany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę (26.03.br.), po godz. 15, dyżurny otrzymał zgłoszenie o tym, że w miejscowości należącej do gminy Żurawica kobieta została zraniona nożem. Kiedy na miejsce zdarzenia przyjechał policyjny patrol, poszkodowana 46-latka oświadczyła, że od około pół roku temu, miedzy nią, a jej rodziną trwa konflikt, a powodem są sprawy majątkowe.

W trakcie czynności funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Żurawicy ustalili, że pomiędzy mężem poszkodowanej, a jej bratem i matką, doszło do sprzeczki, w trakcie której ojciec kobiety chciał zaatakować nożem 48-latniego zięcia. Kobieta chcąc powstrzymać zamiary ojca wraz ze swoim bratem próbowała odebrać mu nóż i w trakcie szamotaniny została zraniona w rękę.

Policjanci zatrzymali 66-letniego mężczyznę bezpośrednio po zdarzeniu. Został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci przesłuchali go. Sprawca przyznał się do popełnienia przestępstwa, w tej sprawie złożył wyjaśnienia.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali czynności. Zebrany materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na zastosowanie wobec 66-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego środków zapobiegawczych w postaci dozoru policyjnego, zakazu kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz jej mężem oraz  zakaz zbliżania się do nich.
Podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za te czyny wkrótce odpowie przed sądem.

Poprzedni artykuł33-latek stracił panowanie i rozbił samochód. Twierdził, że alkohol wypił po zdarzeniu [foto]
Następny artykułPotrącił pieszą na oznakowanym przejściu. 72-latka w szpitalu [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj