Dziś w nocy, przemyscy policjanci zatrzymali 41-letniego kierowcę samochodu osobowego marki Rover, który miał w organizmie ponad promil alkoholu. Zatrzymany również został jego pasażer gdyż po sprawdzeniu w policyjnych systemach, okazało się, że jest poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Dzisiaj tuż po północy na ul. Przemysława w Przemyślu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Rover. Podczas rozmowy z kierowcą policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie wykazało 1,3 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto, mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Za popełnione przestępstwo 41- letni mieszkaniec Przemyśla odpowie teraz przed sądem.

Funkcjonariusze sprawdzili także w policyjnym systemie 41-letniego pasażera osobówki. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przemyślu do odbycia kary pozbawienia wolności.

Zatrzymany 41-letni mieszkaniec Przemyśla trafił do policyjnego aresztu i zgodnie z dyspozycją sądu zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Poprzedni artykułNie żyje Ryszard Lewandowski, były wiceprezydent Przemyśla
Następny artykuł13-latek ukradł rower. Tłumaczył, że jego własny się zepsuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj