Przemyscy policjanci pracowali wczoraj na miejscy zdarzenia drogowego na ul. Lwowskiej w Przemyślu. Ustalenia policjantów wskazują, że kierujący motocyklem marki Honda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył mazdy. W wyniku zdarzenia, kierujący motocyklem doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około  godz.15.30, na ul. Lwowskiej w Przemyślu. Kierujący motocyklem marki Honda, 20-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, jadąc w kierunku Medyki, uderzył w tył pojazdu marki Mazda, którym kierował 35-letni obywatel Ukrainy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-latek poczuł się źle i zjechał na prawy pas, zatrzymał pojazd oraz włączył światła awaryjne, kierujący honda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył mazdy. W wyniku zderzenia, kierujący jednośladem doznała obrażeń i został przewieziony do szpitala. Jego życiu nic nie zagraża.

Badanie alkomatem wykazało, że obydwaj kierujący byli trzeźwi. Motocyklista został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł.

Policjanci przypominają, że kierujący pojazdami, nie stosujący się do ograniczeń prędkości, są ogromnym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego, a nadmierna prędkość i niedostosowanie jej do przepisów lub warunków pogodowych jest przyczyną większości zdarzeń drogowych. 

Poprzedni artykułRatownik, któremu odgryziono palec mówi o zdarzeniu [video]
Następny artykułMarcin Kowalski z Przemyśla nowym prezesem Młodzieży Wszechpolskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj