Policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Duńkowiczki. 32-letni kierowca vw passata nie zachował należytej ostrożności i wjechał w tył jadącego przed nim busa marki Mercedes. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał kierowca volkswagena, mężczyzna trafił do szpitala.

Wczoraj po godz.12, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego miało dojść na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Duńkowiczki. Na miejsce skierowano policjantów z komisariatu w Żurawicy oraz patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 32-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, kierujący volkswagenem passatem, nie zachował należytej ostrożności i wjechał w tył busa marki Mercedes. W busie podróżowało 13 osób. Żadna z tych osób nie doznała obrażeń. W wyniku zdarzenia ranny został kierujący passatem, mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Przypominamy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych. Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Poprzedni artykułSzczątki żołnierzy już w Birczy. W piątek uroczysty pogrzeb [foto]
Następny artykułW Niemczech zaginął 39-latek z Przemyśla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj